Drukuj

Sylwetka trenera

Szkolenie zostanie przeprowadzone przez  eksperta zarządzania ryzykiem w bankach i instytucjach finansowych Pana Leszka Sołtysik.

Z branżą finansową związany już 13 lat. Początkowo, jako kolejno: Dyrektor Departamentu Ryzyka w GE Capital Banku, Członek Zarządu ds. Kredytów w AIG Bank Polska i Wiceprezes Zarządu ds. Sprzedaży i Marketingu w Dominet Banku. Pionier procesowego zarządzania ryzykiem kredytowym w polskich instytucjach „consumer finance” i wychowawca kadr. Wielu spośród jego byłych podwładnych zajmuje dziś kluczowe pozycje w zarządach i ścisłym kierownictwie polskich i międzynarodowych instytucji finansowych. 

Od sześciu lat zajmuje się doradztwem biznesowym dla kierujących instytucjami finansowymi w Polsce. Doświadczenie w tym zakresie zdobywał w firmie PricewaterhouseCoopers, gdzie w randze Starszego Managera, a następnie Dyrektora, wraz z zespołem, zrealizował szereg znaczących projektów doradczych w zakresie rozwoju strategii, rozwoju produktów i zarządzania ryzykiem dla banków i firm ubezpieczeniowych. Obecnie prowadzi indywidualną, niezależną praktykę doradczą pod nazwą MoreInfo Usługi Doradcze, w ramach której oferuje wsparcie merytoryczne dla istotnych projektów rozwojowych w instytucjach finansowych. Pełni też funkcję Doradcy ds. Ryzyka dla Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

 
 
Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa
Stefczyk Leasing
Twoja SKOK
SKOK Nike
Stefczyk Finanse
Asekuracja Sp. z o.o.
SKOK Ubezpieczenia
Towarzystwo Finansowe SKOK S.A.
Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych S.A.
Spółdzielczy Instytut Naukowy
Apella S.A.
Kasa Jowisz
Kasa Unii Lubelskiej
Kasa Wspólnota
Kasa Wybrzeże
Kasa Stefczyka
Kasy Stefczyka
Kasa Polska
 
Współpracują z nami:

Dostepne usługi:

Na skróty:

 
2011 © TZ SKOK Sp. z o.o. S.K.A. Wszystkie prawa zastrzeżone.