Dla Kas Stefczyka

Drukuj

O nas

Towarzystwo Zarządzające SKOK sp. z o.o. spółka komandytowo – akcyjna oferuje szeroką paletę nowoczesnych produktów i usług finansowych dla Kas Stefczyka ( Kasa Stefczyka, Kasa Wspólnota, Kasa Wybrzeże, Kasa Jowisz, Kasa Unii Lubelskiej, Kasa Centrum) oraz pozostałych podmiotów systemu SKOK w Polsce.

Naszym zasadniczym celem, wynikającym wprost z przyjętej strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji Kas Stefczyka na rynku poprzez dostarczanie zintegrowanych usług oraz zachowanie charakteru działania zorientowanego na członków kas. Ponadto czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z grupą podmiotów SKOK, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Priorytetem firmy jest aby członkowie systemu SKOK mogli zawsze liczyć na dostępność placówek, doskonałą jakość obsługi i bezpieczeństwo.

 

Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania w TZ SKOK

W Towarzystwie Zarządzającym SKOK Sp. z o.o S.K.A. w dniu 23 maja 2011 roku po raz pierwszy zatwierdzono do stosowania Politykę Zintegrowanego Systemu Zarządzania stanowiąca ogół zamierzeń i ukierunkowanie Spółki w zakresie jakości i bezpieczeństwa informacji. W ramach dostosowania do realizacji celów strategicznych Spółki. Dnia 07-04-2014 r. zatwierdzono kolejne wydanie polityki firmy, którego treść dostępna jest w plikach do pobrania.

więcej

 

Certyfikat Bezpieczna Firma

W imieniu Zarządu Spółki z przyjemnością informujemy, że w miesiącu czerwcu br. Spółka TZ SKOK Sp. z o.o. S.K.A. uzyskała certyfikat bezpiecznej firmy przyznany przez Fundację Veracity.

więcej

 
 
 
Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa
Stefczyk Leasing
Twoja SKOK
SKOK Nike
Stefczyk Finanse
Asekuracja Sp. z o.o.
SKOK Ubezpieczenia
Towarzystwo Finansowe SKOK S.A.
Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych S.A.
Spółdzielczy Instytut Naukowy
Apella S.A.
Kasa Jowisz
Kasa Unii Lubelskiej
Kasa Wspólnota
Kasa Wybrzeże
Kasa Stefczyka
Kasy Stefczyka
Kasa Polska
 
Współpracują z nami:

Dostepne usługi:

Na skróty:

 
2011 © TZ SKOK Sp. z o.o. S.K.A. Wszystkie prawa zastrzeżone.