Drukuj

Aktualności

8.07.2014r

Certyfikat Bezpieczna Firma

W imieniu Zarządu Spółki z przyjemnością informujemy, że w miesiącu czerwcu br. Spółka TZ SKOK Sp. z o.o. S.K.A. uzyskała certyfikat bezpiecznej firmy przyznany przez Fundację Veracity.

więcej

 
4.03.2014r

Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów - 9 edycja

Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej wraz z partnerami serdecznie zapraszają do udziału w IX edycji konkursu ekonomicznego!
Tematem dziewiątej edycji konkursu jest: „Odpowiedzialne zadłużanie. Obrót bezgotówkowy – nowoczesność i bezpieczeństwo”.

więcej

 
12.02.2014r

Twój 1% wspiera potrzebujące rodziny

Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej w szerokim zakresie działa na rzecz konsumentów usług finansowych, realizując działalność edukacyjną, doradczą i wydawniczą. Od 2005 roku SKEF jest organizacją pożytku publicznego, dzięki czemu może pozyskiwać środki finansowe z wpłat 1% podatku oraz całorocznych darowizn. Uzyskane środki Stowarzyszenie przeznacza na wspieranie najbardziej potrzebujących, realizując programy w zakresie edukacji finansowej.

więcej

 
19.04.2013r

Wykład w ramach cyklu „Z historią ku przyszłości”

Szanowni Państwo,
Ruch Społeczny im Prezydenta RP  profesora Lecha Kaczyńskiego,
Solidarność Uniwersytetu Gdańskiego,
Dziekan Wydziału Prawa i Administracji,
mają zaszczyt zaprosić  na  wykład  w  ramach cyklu „Z historią ku przyszłości”.

więcej

 
13.03.2013r

VII Edycja Mistrzostw Polski Młodych Ekonomistów

Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej wraz z partnerami serdecznie zapraszają do udziału w VIII edycji konkursu ekonomicznego!
Temat ósmej edycji konkursu to: „Bezpieczne pożyczanie i kredytowanie. Świadome budowanie pozytywnej historii kredytowej”.

więcej

 
19.11.2012r

II Zjazd Klubu Menedżerów Systemów Zarządzania

W terminie 15-16.11.2012 r. odbył się kolejny w tym roku zjazd członków Klubu Menedżerów Systemów Zarządzania.

więcej

 
21.10.2012r

SKOK na dorocznych światowych targach instytucji finansowych oraz sieci handlowych.

W dniach od 16-go do 18-go października 2012 r., w Rheda-Wiedenbrück (Niemcy) w centrum targowym A2-Forum odbyły się Targi "Wincor World 2012".

więcej

 
9.03.2012r

Mistrzostwa Polski młodych ekonomistów

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII edycji konkursu ekonomicznego! Temat tegorocznej edycji to: „Polska spółdzielczość finansowa w aspekcie 20-lecia Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych”.

więcej

 
20.02.2012r

SKOK Silesia Centrum dołączył do Kas Stefczyka

Do zintegrowanych Kas Stefczyka, do których obok największej spółdzielni, Kasy Stefczyka, należą także Kasy: Wspólnota, Wybrzeże, Polska, Zachodnia, Unia Lubelska, Jowisz, 20 lutego 2012 roku dołączył SKOK Silesia Centrum.

więcej

 
10.01.2012r

Zintegrowany system zarządzania jakością i bezpieczeństwem w TZ SKOK

Towarzystwo Zarządzające SKOK sp. z o.o. S.K.A. z sukcesem wdrożyło zintegrowany system zarządzania jakością i bezpieczeństwem informacji spełniający wymagania normy PN-EN ISO 9001:2009 oraz PN-ISO/IEC 27001:2001.

więcej

 
4.11.2011r

Oferta handlowa na wdrożenie usług internetowych

Oferujemy Państwu usługi mające na celu promocję dedykowanych produktów produktów SKOK w internecie oraz budowanie tamże marki nowoczesnej instytucji finansowej , wspieranie sprzedaży oraz pozyskiwanie klientów i bazy potencjalnych klientów poprzez działania e-marketingowe jak również rozwój usług wykonywania transakcji za pośrednictwem dwóch kanałów: internetowego oraz mobilnego.

 

27.10.2011r

Oferta handlowa usługi szkolenia w zakresie zarządzania ryzykiem w spółdzielczej kasie oszczędnościowo-kredytowej

Narażenie na ryzyko jest nieodłącznym elementem każdej aktywności podejmowanej przez Kasę . Zarządzanie ryzykiem jest zadaniem złożonym, ponieważ zagrożenia , z jakimi związane jest funkcjonowanie instytucji finansowej , dotyczą różnych aspektów funkcjonowania organizacji.

więcej

 
13.10.2011r

Oferta handlowa dot. produktów i usług wspomagających system zarządzania ryzykiem operacyjnym

Narażenie na ryzyko jest nieodłącznym elementem każdej aktywności podejmowanej przez Kasę. To z kolei wymusza, aby Kasa w swej codziennej działalności uwzględniała ryzyka, z którymi ma styczność oraz by posiadała i poszukiwała nowych form obrony przed tymi ryzykami.

więcej

 
 
 
Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa
Stefczyk Leasing
Stefczyk Finanse
Asekuracja Sp. z o.o.
SKOK Ubezpieczenia
Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych S.A.
Spółdzielczy Instytut Naukowy
Apella S.A.
Kasa Unii Lubelskiej
Kasa Stefczyka
Kasy Stefczyka
 
Współpracują z nami:

Oferta:

Na skróty:

 
2011 © TZ SKOK Sp. z o.o. S.K.A. Wszystkie prawa zastrzeżone.