Kontakt

Oferta handlowa

Drukuj

Rekrutacja

Rekrutacja jest sformalizowanym sposobem poszukiwania i doboru pracowników do organizacji. Proces ten stanowi jeden z najważniejszych obszarów zarządzania zasobami ludzkimi, bowiem uzupełnienie składu osobowego firmy decyduje w olbrzymim stopniu o powodzeniu bądź porażce celów biznesowych.

Usługa rekrutacyjna realizowana jest. przez konsultantów posiadających wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu pracowników na stanowiska sprzedażowe, menedżerskie oraz specjalistyczne stanowiska komórek centralnych.

Proces rekrutacji realizowanej przez od swojego początku podporządkowany jest założeniu jak najpełniejszego poznania oczekiwań i wymagań dotyczących idealnego kandydata do pracy. Identyfikując kluczowe kwalifikacje i cechy pożądane na stanowisku pracy objętym rekrutacją przygotowywane są najbardziej efektywne metody pozyskiwania kandydatów oraz wyboru najlepszego z nich. W tym celu stosowane są zróżnicowane metody selekcji zakładające zarówno ustrukturyzowane wywiady behawioralne, Assessment Centem oraz stosowanie testów kompetencyjnych.

Usługi rekrutacyjne zostały przygotowane w taki sposób, aby zapewnić wysoką efektywność przy możliwie jak najkrótszym czasie poświęconym na poszukiwanie kandydatów do pracy.

 
 
Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa
Stefczyk Leasing
Stefczyk Finanse
Asekuracja Sp. z o.o.
SKOK Ubezpieczenia
Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych S.A.
Spółdzielczy Instytut Naukowy
Apella S.A.
Kasa Unii Lubelskiej
Kasa Stefczyka
Kasy Stefczyka
 
Współpracują z nami:

Oferta:

Na skróty:

 
2011 © TZ SKOK Sp. z o.o. S.K.A. Wszystkie prawa zastrzeżone.